2013/2014

W tym roku szkolnym odbyła się już IV edycja Szkolnego Konkursu Ortograficznego "Mistrz Ortografii 2014" pod hasłem "Pisać dobrze ten potrafi, kto się uczy ortografii". Zgodnie z regulaminem konkurs odbywał się w trzech etapach: I klasowy ( spośród uczniów wyłonionych zostało po troje najlepszych z klas IV-VI), II etap - półfinał i III etap finałowy, w którym uczniowie z najwyższymi wynikami rozwiązywali test ortograficzny. Najlepszy okazał się uczeń klasy VI Hubert Prośniewski - otrzymał tytuł Mistrza Ortografii 2014. Tytuł I Wicemistrza i drugie miejsce zdobyła uczennica klasy V Michalina Suchorzewska. II Wicemistrzem, została Natalia Anyszewska również z klasy V i zajęła III miejsce.. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów.