Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa Nasze działania

Wiele działań związanych z promowaniem czytelnictwa w naszej szkole opisujemy na stronie głównej w zakładce Wiadomości

Rok 2016 Rokiem Henryka Sienkiewicza

Wykonano gazetki tematyczne w klasach i w bibliotece oraz wystawę książek pisarza. Uczniowie klasy V w ramach lektur obowiązkowych omówili powieść  przygodowo - podróżniczą  "W pustyni i w puszczy".

Kącik czytelniczy klasy II

Kąciki czytelnicze w pozostałych klasach

W październiku p. Jolanta Lewandowska - opiekun biblioteki ogłosiła konkurs plastyczny "Zakładka do książki" dla klas I - IV.    A tak prezentują się prace naszych koleżanek i kolegów.

W każdej klasie i w oddziale przedszkolnym uczniowie wraz z wychowawcami realizują działania zaplanowane w programie rozwoju czytelnictwa. Te działania zobaczyć można w albumie fotograficznym.

25 listopada o godzinie 17.30 rozpoczęła się "Zaczarowana noc z książką" i trwała do godziny 8.30 następnego dnia, tj.                       w sobotę 26 listopada. Jakie atrakcje na nas czekały, można zobaczyć i przeczytać na stronie głównej.